LinkTak.pl - Kampanie TrustRank - Linki TrustFlow

LinkTak.pl - kampanie TrustRank - system promocji stron internetowych linktak.pl NIE PRZEGAP!

System LinkTak.pl mierzy wartość stron (TrustRank) głównie za pomocą parametrów TrustFlow i RD z serwisu Majestic Seo. Linkuj z najmocniejszych stron, linki z TrustFlow:

951

domen z TrustFlow > 20


605

domen z TrustFlow 10-20


222

domen z TrustFlow 5-10System promocji stron linktak.pl

Witaj

System linktak.pl ma na celu podniesienie pozycji Twoich stron w wyszukiwarkach z naciskiem na pozycjonowanie stron internetowych w Google! Nasz system automatyzuje proces zamieszczania linków w tematycznych serwisach partnerskich o wysokim TrustRank - mierzone za pomocą serwisu Majestic SEO. Dzięki tym linkom strony promowane w Systemie zyskują ruch, co niezbędne jest do zwiększenia popularności strony produktów / usług tam zamieszczanych.

Rejestracja Logowanie

Nie dla spamu

Nie dla SPAMU!

Zdecydowanie odrzucamy spam! Naszymi stronami partnerskimi mogą zostać jedynie zadbane strony z unikalnymi treściami. Nie akceptujemy generatorów treści, agregatorów pobierających treści z innych serwisów, treści powstających na podstawie generatorów synonimów i innych tego typu. Więcej o naszych wysokich wymaganiach przeczytasz w zakładce "O systemie". W systemie nie ma miejsca dla stron "byle jakich"! Nasze strony mają zwykle wysoki TrustFlow!

O systemie Regulamin

Dla wydawców

Dla wydawców

Jesteś wydawcą i chciałbyś zainwestować w system linktak.pl? Nasz System przyjmuje tylko i wyłącznie strony zadbane bez generatorów treści. Najwięcej zarabiają strony dobrze podlinkowane (mierzone za pomocą serwisu majestic.com - przede wszystkim TrustFlow i RD) z długimi treściami. Premiowane są domeny z historią w sieci. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "O systemie" w dziale dla serwisów partnerskich. Zapraszamy do przejrzenia szczegółów.

Wymagania dla serwisów partnerskich