LinkTak.pl - Kampanie TrustRank - Linki TrustFlow

326

domen z TrustFlow > 20

716

domen z TrustFlow 10-20

183

domen z TrustFlow 5-10

mdrdksiso seowo389 weiss853lan klano73wo kroko83swp
LinkTak.pl logo

LinkTak.pl - linkowanie jest proste - pozycjonuj strony z linktak.pl

Jak zacząć linkować?

1. Załóż konto
2. Przejdź do ogłoszeń i wybierz interesującą ofertę na punkty.
3. Po zakupie dodaj nowy link i już!

Ile kosztuje link?

Ceny pojedynczego linka zaczynają się od około 1 grosza miesięcznie! Cena zależna jest od parametrów strony.
LinkTak.pl logo

Witaj

w systemie LinkTak

System linktak.pl ma na celu podniesienie pozycji Twoich stron w wyszukiwarkach z naciskiem na pozycjonowanie stron internetowych w Google! Nasz system automatyzuje proces zamieszczania linków w tematycznych serwisach partnerskich o wysokim TrustRank - mierzone za pomocą serwisu Majestic SEO. Dzięki tym linkom strony promowane w Systemie zyskują ruch, co niezbędne jest do zwiększenia popularności strony produktów / usług tam zamieszczanych.

Wiesz z czego linkujesz

Sam wybierz strony!

i to przed publikacją

Zdecydowanie odrzucamy spam! Naszymi stronami partnerskimi mogą zostać jedynie zadbane strony z unikalnymi treściami. Nie akceptujemy generatorów treści, agregatorów pobierających treści z innych serwisów, treści powstających na podstawie generatorów synonimów i innych tego typu. Dodatkowo użytkownik ma możliwość przeglądnięcia stron przed publikacją swoich linków. Dzięki temu linkując masz pewność, że linki trafią na strony, które zweryfikowałeś.

Informacje dla wydawców

Dla wydawców

Możesz zarabiać na systemie!

Jesteś wydawcą i chciałbyś zainwestować w system linktak.pl? Nasz System przyjmuje tylko i wyłącznie strony zadbane bez generatorów treści. Najwięcej zarabiają strony dobrze podlinkowane (mierzone za pomocą serwisu majestic.com - przede wszystkim TrustFlow i RD) z długimi treściami. Premiowane są domeny z historią w sieci. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "O systemie" w dziale dla serwisów partnerskich. Zapraszamy do przejrzenia szczegółów.

Semstorm.pl
majestic.com
proxy6.net