O systemie

/ O systemie

Co to jest linktak.pl?

linktak.pl to narzędzie zwiększające naturalny ruch na promowanych stronach internetowych poprzez poprawienie pozycji w wyszukiwarkach internetowych jak i bezpośrednie wejścia ze stron partnerskich. Wydawcy naszego Systemu udostępniają na swoich stronach powierzchnię reklamową do emisji linków. System linktak.pl automatyzuje zarzadzanie emisją linków, a użytkownik sam wybiera parametry stron na których chce umieszczać swoje linki - może sprecyzować między innymi kategorię, a nawet tagi stron na których mają się pojawiać linki - dzięki temu użytkownik zyskuje tematyczność linków.

Linki stałe

linktak.pl to system, w którym emitowane linki są stałe - raz przypisany link na stronie Wydawcy wyświetla się, dopóki użytkownik nie zleci zdjęcia tego linka. Dzięki takiemu rozwiązaniu profil linków wygląda naturalniej. Dodatkowo linki nie są emitowane na stronach generowanych przez różnego rodzaju CMSsy: tagi, kategorie, strony wyszukiwania itp.

Wydawca

Wydawca to użytkownik, który udostępnia systemowi na swoich stronach internetowych powierzchnię reklamową do emisji linków. Wydawca za udostępnianie powierzchni reklamowej otrzymuje punkty, które następnie może spieniężyć (sprzedając na giełdzie) lub wykorzystać do linkowania na stronach innych Wydawców.

Strony

Strony systemowe dostarczane są przez Wydawców. W skrócie wymagania do stron systemowych są proste: żadnego spamu. Nie przyjmowane są strony generowane automatycznie, z bardzo małą ilością treści, z wątpliwej jakości treściami (na przykład generowane na podstawie synonimów) czy też strony wyglądające nieschludnie. System premiuje strony dobrze podlinkowane, strony zbudowane na domenach z historią jak i strony zawierające długie treści. Więcej o wymaganiach dla stron przeczytasz w zakładce "Dla wydawców".

Reklamodawca

Reklamodawca, to użytkownik, który zamieszcza linki na stronach Wydawców. Aby zamieścić linki, użytkownik musi posiadać punkty systemowe. Punkty systemowe można odkupić od innych użytkowników (Wydawców) lub zdobyć je stając się również Wydawcą.

Reklamodawca w każdym momencie może wycofać wybrane linki, a także ma możliwość wybrania stron, na których nie życzy sobie, by pojawiały się jego linki.

Punkty

Środkiem płatniczym za linki w systemie są punkty. Użytkownik (Wydawca) otrzymuje punkty za podpinanie swoich stron internetowych. Wydawca ma możliwość wynajęcia zarobionych punktów innemu użytkownikowi systemu. Zatem aby zdobyć punkty można podpiąć własne strony do systemu lub wynająć punkty od innego użytkownika posiadającego punkty.